Kontrast:

Wersja zwykła Wersja kontrastowa

Oferta zatrudnienia na stanowisku sekretarka w Biurze ZarządustrzalkaStrona główna

Oferta zatrudnienia na stanowisku sekretarka w Biurze Zarządu

11.04.2019

UWAGA! Konkurs został rozstrzygnięty i podjęta została decyzja o zatrudnieniu osoby, która spełniała wymagania i uzyskała najwyższą liczbę punktów.

Przedsiębiorstwo „Wodociągi Słupsk” Spółka z o.o. ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: sekretarka w Biurze Zarządu

Zakres zadań:

  • prowadzenie Sekretariatu Spółki
  • wprowadzanie dokumentów do obiegu zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • obsługa poczty elektronicznej
  • obsługa interesantów.

Forma zatrudnienia:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 3-miesięczny okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
  • zatrudnienie w wymiarze jednego etatu w godzinach: 7:00-15:00.
  • praca od poniedziałku do piątku.

Miejsce pracy: siedziba przedsiębiorstwa przy ul. Elizy Orzeszkowej 1 w Słupsku.

Wynagrodzenie miesięczne: 3.000,00 zł  brutto.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe administracyjne,
  • umiejętność obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem Microsoft Office oraz predyspozycje do szybkiego opanowania obsługi programów informatycznych użytkowanych w przedsiębiorstwie na stanowisku: sekretarka,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność obsługi klienta i łatwego nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność i rzetelność.

Wymagane dokumenty:

  • CV z opisem przebiegu pracy, do CV może być dołączony list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr tel. 605 540 012
Zainteresowanych prosimy o składnie dokumentów w kopertach opisanych: „Nabór na stanowisko sekretarka” w sekretariacie przedsiębiorstwa przy ul. E. Orzeszkowej 1 w Słupsku  w terminie do dnia 26.04.2019 r. lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@wodociagi.slupsk.pl.

Do pobrania: kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie