Kontrast:

Wersja zwykła Wersja kontrastowa

Oferta zatrudnienia na stanowisku laborantstrzalkaStrona główna

Oferta zatrudnienia na stanowisku laborant

24.04.2019

UWAGA! Konkurs został rozstrzygnięty i podjęta została decyzja o zatrudnieniu osoby, która spełniała wymagania i uzyskała najwyższą liczbę punktów.

„Wodociągi Słupsk” Sp. z o.o. w Słupsku ogłasza nabór ofert na stanowisko pracy: laborant, kod zawodu: 314101

Opis stanowiska „laborant”:

– Wykonywanie badań fizyko-chemicznych ścieków, osadów i kompostu, obsługa sprzętu laboratoryjnego, opracowywanie wyników przeprowadzonych badań.

Forma zatrudnienia:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na zastępstwo; okres zatrudnienia: od dnia 3 czerwca 2019 r. do 31 stycznia 2020r.
– zatrudnienie w wymiarze jednego etatu, w godzinach: 7:00-15:00.
– praca od poniedziałku do piątku.

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Sportowa 73, laboratorium – teren oczyszczalni ścieków.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe chemiczne lub biologiczne,
– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– obsługa komputera- pakiet MS Office,
– uczciwość, odpowiedzialność,
– dokładność i sumienność,
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
– umiejętność pracy w zespole,
– stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku.

Wynagrodzenie brutto: od 3000 PLN

Wymagane dokumenty:

– CV zawierające oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji,
– Kopie dokumentów potwierdzające wymagane wykształcenie.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie kompletu dokumentów w terminie do dnia 15.05.2019 r. w Sekretariacie Spółki (ul. Elizy Orzeszkowej 1, Słupsk) lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@wodociagi.slupsk.pl

Do pobrania: kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.