Kontrast:

Wersja zwykła Wersja kontrastowa

Oferta zatrudnienia na stanowisku „Mechanik-monter urządzeń oczyszczalni ścieków”strzalkaStrona główna

Oferta zatrudnienia na stanowisku „Mechanik-monter urządzeń oczyszczalni ścieków”

17.10.2019

UWAGA! Konkurs został rozstrzygnięty i podjęta została decyzja o zatrudnieniu osoby, która spełniała wymagania i uzyskała najwyższą liczbę punktów.

Wodociągi Słupsk” Sp. z o.o. w Słupsku ogłasza nabór ofert na stanowisko pracy: Mechanik-monter urządzeń oczyszczalni ścieków

Opis stanowiska „Mechanik-monter urządzeń oczyszczalni ścieków”

– utrzymanie należytego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji oczyszczalni ścieków,
– przeglądy, naprawy i konserwacja maszyn, urządzeń oraz instalacji oczyszczalni ścieków.

Forma zatrudnienia

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– okres zatrudnienia: od dnia 15 listopada 2019 r. na 3-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
– zatrudnienie na cały etat w godzinach od 7.00-15.00,
– praca od poniedziałku do piątku.

Obowiązki

– działanie zgodnie z celem stanowiska,
– utrzymanie w ciągłej sprawności techniczno-technologicznej urządzeń i obiektów na terenie oczyszczalni ścieków.

Wymagania

– wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu właściwym do opisu stanowiska,
– stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,
– brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 1 m,
– dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych,
– miejsce zamieszkania do 20 km od oczyszczalni ścieków.

Wymagane dokumenty

CV zawierające oświadczenie kandydata o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wynagrodzenie

od 2.500 do 3.000 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności + ewentualna premia w wysokości do 10% wynagrodzenia zasadniczego.

Termin składania ofert w formie papierowej na adres: „Wodociągi Słupsk” sp. z o.o. lub w formie elektronicznej na adres : sekretariat@wodociagi.slupsk.pl upływa z dniem 30 października br.

Do pobrania: Informacja o zakończeniu dialogu technicznego