Kontrast:

Wersja zwykła Wersja kontrastowa

Oferta zatrudnienia na stanowisku młodszy operator maszyn budowlanychstrzalkaStrona główna

Oferta zatrudnienia na stanowisku młodszy operator maszyn budowlanych

01.12.2020

UWAGA! Konkurs został rozstrzygnięty i podjęta została decyzja o zatrudnieniu osoby, która spełniała wymagania i uzyskała najwyższą liczbę punktów.

„Wodociągi Słupsk” Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na stanowisko pracy młodszy operator maszyn budowlanych.

Opis stanowiska młodszy operator maszyn budowlanych

  • prowadzenie i obsługa pojazdów i maszyn wraz z wyposażeniem zgodnie  posiadanymi uprawnieniami i ich funkcją,
  • konserwacja i naprawa pojazdów i maszyn oraz zabudów,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego,
  • ze względu na charakter stanowiska, wymagana dyspozycyjność poza godzinami pracy,
  • stanowisko samodzielne w zakresie realizowanych zadań wynikających z posiadanych uprawnień, pracuje także jako członek brygady.

Forma zatrudnienia

  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • okres zatrudnienia: od dnia 14 grudnia 2020 r. na 3-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • zatrudnienie na cały etat w godzinach od 7.00-15.00,
  • możliwe 2 zmiany 14.00 – 22.00,
  • praca od poniedziałku do piątku.

Obowiązki

  • działanie zgodnie z celem stanowiska.

Wymagania minimalne

  • wykształcenie zawodowe dowolne lub podstawowe,
  • uprawnienia na koparko-ładowarkę.

Wymagania pożądane

  • prawo jazdy BE lub CE,
  • prawo jazdy C,
  • inne uprawnienia na maszyny budowlane np.: ładowarki jednonaczyniowe, IWJO, wielozadaniowe nośniki osprzętu,
  • umiejętność obsługi ciągnika rolniczego i osprzętu.

Wymagane dokumenty

CV zawierające oświadczenie kandydata o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wynagrodzenie brutto: 3600 PLN.

Termin składania ofert w formie papierowej na adres: „Wodociągi Słupsk” sp. z o.o. lub w formie elektronicznej na adres : sekretariat@wodociagi.slupsk.pl upływa z dniem 7 grudnia 2020 r.

Do pobrania: kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.