Kontrast:

Wersja zwykła Wersja kontrastowa

Oferta zatrudnienia na stanowisku młodszy laborant ds. analiz ściekówstrzalkaStrona główna

Oferta zatrudnienia na stanowisku młodszy laborant ds. analiz ścieków

21.10.2020

UWAGA! Konkurs został rozstrzygnięty i podjęta została decyzja o zatrudnieniu osoby, która spełniała wymagania i uzyskała najwyższą liczbę punktów.

Spółka „Wodociągi Słupsk” ogłasza nabór ofert na stanowisko pracy: młodszy laborant ds. analiz ścieków

Proponowane wynagrodzenie:

od 3700 zł brutto/m-c

Forma zatrudnienia:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • planowany okres zatrudnienia: od 02 listopada 2020r.
  • praca od poniedziałku do piątku, od 7:00 do 15:00

Miejsce pracy:

Słupsk ul. Sportowa 73, laboratorium-teren oczyszczalni ścieków.

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie badań fizyczno-chemicznych wody, ścieków, osadów i kompostu
  • sprawdzanie, obsługa i konserwacja bieżąca wyposażenia pomiarowo-badawczego i aparatury pomocniczej
  • sporządzanie odczynników i wzorców chemicznych
  • opracowywanie wyników przeprowadzonych badań
  • prowadzenie dokumentacji w laboratorium
  • prowadzenie potwierdzeń ważności wyników i ich ocena

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Obsługa komputera-pakiet MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Sumienność, skrupulatność, systematyczność, dokładność wykonywanych zadań
  • Kreatywność, pomysłowość, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań

Wymagania pożądane:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Wymagane dokumenty:

  • CV zawierające oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji
  • Kopie dokumentów potwierdzające wymagane wykształcenie

Dokumenty (z dopiskiem: Konkurs na stanowisko młodszy laborant ds. analiz ścieków) należy składać do 29 października 2020 r. osobiście w Sekretariacie Spółki przy ul. Elizy Orzeszkowej 1 w Słupsku lub elektronicznie na adres: sekretariat@wodociagi.slupsk.pl

Do pobrania: kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie