Kontrast:

Wersja zwykła Wersja kontrastowa

Oferta zatrudnienia na stanowisku „Monter sieci wodociągowej i kanalizacyjnej”strzalkaStrona główna

Oferta zatrudnienia na stanowisku „Monter sieci wodociągowej i kanalizacyjnej”

07.10.2019

UWAGA! Konkurs został rozstrzygnięty i podjęta została decyzja o zatrudnieniu 2 osób, które spełniały wymagania i uzyskały najwyższą liczbę punktów.

„Wodociągi Słupsk” Sp. z o.o. w Słupsku ogłasza nabór ofert na stanowisko pracy: monter sieci wodociągowej i kanalizacyjnej – 2 osoby.

Opis stanowiska „monter sieci wodociągowej i kanalizacyjnej”:

– Budowa nowych oraz wymiana (przebudowa) istniejących sieci i przyłączy wod.-kan., usuwanie awarii na sieciach wod.-kan., przeglądy i regulacja uzbrojenia i innych urządzeń na sieci wod.-kan., wymiana wodomierzy.

Forma zatrudnienia:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; okres zatrudnienia: od dnia 1 listopada 2019 r. na 3-miesięczny okres próbny; docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.
– zatrudnienie na etacie 8 godzin dziennie.
– praca od poniedziałku do piątku.
– wynagrodzenie brutto: od 3000 zł

Wymagania:

– wykształcenie zawodowe o kierunku budowlanym (mile widziane)
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
– miejsce zamieszkania do 20 km od siedziby Spółki „Wodociągi Słupsk”
– prawo jazdy kat B
– uczciwość, odpowiedzialność
– dokładność i sumienność
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki
– stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,

Wymagane dokumenty:

– CV zawierające oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Zainteresowanych prosimy o składnie dokumentów w kopertach opisanych: „Nabór na stanowisko w PE” w sekretariacie przedsiębiorstwa przy ul. E. Orzeszkowej 1 w Słupsku  w terminie do dnia 21.10.2019 r. lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@wodociagi.slupsk.pl.

Do pobrania: kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.